A+ A A-
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Namiot do 1000zł (jrc contact ?)

Namiot do 1000zł (jrc contact ?) 2 lata 1 tydzień temu #17345

• Mosto
  • Mosto Avatar
  • Gold Boarder
  • Oklaski: 3
Witam, szukam namiotu dwu osobowego do +/- 1000zł. Mam na oku jrc contact 2man bivy + narzutę

baits.pl/contact-bivvy-p-726.html?cPath=1_9

Co myślicie o tym namiocie ? Bo w oko wpadł mi też carper ale on jest nieco drogi.

Pozdro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Namiot do 1000zł (jrc contact ?) 2 lata 1 tydzień temu #17346

• martinezgi
  • martinezgi Avatar
  • Gold Boarder
  • ZŁÓW I WYPUŚĆ
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 4
Witam miałem ten namiocik tylko w wersji 1 man i byłem z niego zadowolony szybko się rozkłada jest szczelny i nawet jak para się skropliła to spływała po ściankach a nie kapała na głowę :) .Sprzedałem go ponieważ nie przewidziałem że moja 2 połowa też będzie chciała ze mną na zasiadki jeździć i brakowało nam miejsca.Tydzień temu kupiłem ten sam namiot w wersji 2 man ale nie rozkładałem go jeszcze.Troszkę się spóźniłeś bo ja dostałem go w tym samym sklepie w promocji za 499zł.

O:Namiot do 1000zł (jrc contact ?) 2 lata 1 tydzień temu #17347

• SHARON
  • SHARON Avatar
  • Gold Boarder
  • ZŁÓW I WYPUŚĆ!!!
  • Oklaski: 11
Jak kupiłem CARPERA i powiem Ci że jestem z niego bardzo zadowolony zresztą już pisałem na portalu o nim. No jest nieco droższy niestety, tego JRC nie widziałem więc nie będę go tu krytykował moje zdanie jest takie że jak kupisz CARPERA to naprawdę zrobisz dobry zakup.Jest duży wchodzą dwa łóżka jest miejsca na klamoty i stoliczek po środku.
Udanych zakupów i Pozdro. ;) :) :)
NIE ZAWSZE ŁOWIMY ALE ZAWSZE WYPUSZCZAMY !!!
CATCH & RELEASE

O:Namiot do 1000zł (jrc contact ?) 2 lata 1 tydzień temu #17348

• Mosto
  • Mosto Avatar
  • Gold Boarder
Ja chyba poczekam może wskoczy jakaś promocja na tego JRC Bo niby do carpera tylko 250zł musze dołożyć, ale jak nie ma sie stałego dochodu to ciężko nazbierać taką kasę ;)

O:Namiot do 1000zł (jrc contact ?) 2 lata 1 tydzień temu #17349

• osesek
  • osesek Avatar
  • Platinum Boarder
  • Oklaski: 6
Mosto napisał:
Ja chyba poczekam może wskoczy jakaś promocja na tego JRC Bo niby do carpera tylko 250zł musze dołożyć, ale jak nie ma sie stałego dochodu to ciężko nazbierać taką kasę ;)
Z tego co widziałem, to promocja na te namioty nie była tylko w "BAITS", poszukaj w innych sklepach, może jeszcze mają ;)

O:Namiot do 1000zł (jrc contact ?) 2 lata 1 tydzień temu #17350

• mariusz123
  • mariusz123 Avatar
  • Platinum Boarder
  • Oklaski: 7
mosto-porównując dwa namioty wymienione w tym temacie? JRC/CARPER?

jrc+winterskin jest tanszy o okolo 300zl od kompletnego karpera.
jrc moim zdaniem to mała dwójka czyli?wchodzą dwa łóżka ze skosu i troche miejsca na graty.carper to normalna dwujka,jak pisza dwa łózka i jeszcze miejsce na stolik plus graty na boki.jrc nie ma daszku a moim zdaniem namiot z daszkiem to wielki plus przy deszczu.nawet bym powiedział ze ten jrc to duza jedynka(a nie dwójka),łozko plus fotel i caly samochód gratów.

przykładowo patrzac np.na namiot anaconda arabesqa(taki ja mam,nie porównujac jakosciowo)to wymiarowo jest taki sam jak jrc a ja dałem 1200zl plus 750zl winterskin.musisz sie zastanowic czy siedzisz sam na zasiadkach w namiocie czy bedziesz brał kolege,jak kolega to dozbieraj i bier carpera np.jak z kolegom na dłuzsze zasiadki bez mozliwosci podjechania samochodem to ten jrc bedzie za mały moim zdaniem.

O:Namiot do 1000zł (jrc contact ?) 2 lata 1 tydzień temu #17351

• osesek
  • osesek Avatar
  • Platinum Boarder
  • Oklaski: 6
"... .carper to normalna dwujka,jak pisza dwa łózka i jeszcze miejsce na stolik plus graty na boki....."
Nie do końca to prawda co piszą ;) Mam Carpera i szczerze to dwa łóżka pełnowymiarowe, aby wstawić prostopadle do wejścia i żeby zostało po środku miejsce na fotel lub stolik, to bajki z mchu i paproci :P . Przy takim ustawieniu, łóżka będą opierać się o ściany namiotu. Przy większych(szerszych) łóżkach należy zapomnieć o dwóch w tym namiocie. Dla jednej osoby jest to namiot naprawdę komfortowy, z mnóstwem miejsca.

O:Namiot do 1000zł (jrc contact ?) 2 lata 1 tydzień temu #17352

• Mosto
  • Mosto Avatar
  • Gold Boarder
Nie potrzebuje dużego namiotu. Czasami jeżdżę na ryby z bratem, ale on jako tako nie ma dodatkowego sprzętu. Łóżka karpiowego nie mam, używam dmuchanego materaca o szerokości 70cm także myśle że zmieszcze się do JRC 2 man. A co do promocji to już chyba nin ma nigdzie, najtaniej 680zł.

Pozdro

O:Namiot do 1000zł (jrc contact ?) 2 lata 6 dni temu #17353

• matyjas74
  • matyjas74 Avatar
  • Senior Boarder
  • byle do wiosny
Witam
Ja posiadam Enforcera EXL z TB(jeżeli pod uwagę weźniemy stosunek jakości do ceny )to dla mnie jest to namiot nad namioty poleciłbym Ci ten namiot ale już go nie produkują. Nowy kosztował jakieś 600zł ludzie narzekali że się łamią pałąki i że długo się rozkłada.Ja nauczyłem się rozkładać go w taki sposób że nic się nie łamie.W sprzedaży jest nowy Enforcer EX z zewnętrznym stelażem, ale to już nie to co ja mam efekt szklarniowy (pocenie, skraplanie się pary) gwarantowany no ale łatwiej się rozkłada i wydaje się mocny tu masz linka na stronę TB warto zerknąć
www.tandembaits.com/index.php?do=kat&id=244

O:Namiot do 1000zł (jrc contact ?) 1 rok 11 miesiąc temu #17483

• Mosto
  • Mosto Avatar
  • Gold Boarder
Odświeżam temat ponieważ zastanawiam się nad dwoma namiotami.

JRC Contact 2man
baits.pl/contact-bivvy-p-726.html?cPath=45

Anaconda moon breaker
www.askari.pl/product/snger_anaconda_moon_/233/

Proszę o pomoc w wyborze.
Pozdro ;)

O:Namiot do 1000zł (jrc contact ?) 1 rok 11 miesiąc temu #17484

• Damian
  • Damian Avatar
  • Expert Boarder
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
Witam kolego poszukaj ludzi na allegro o nicku:pinkydreanky,mieli anaconde za 700 stów nowy i przesyłkę gratis.Myślę że jeszcze z 50 zeta byś tam utargował.Pozdrawiam
Czas generowania strony: 0.233 s.
Musisz być zalogowany by móc pisać

Facebook Slider