Polish Dutch English French German

A+ A A-

Nowa karpiowa marka - GENESIS CARP - seria przynęt Genesis Baits i materiały przyponowe Katran już wkrótce

Po kilku latach pracy nad portalem, organizacji targów karpiowych, zawodów i uczestniczenia w różnych przedsięwzięciach, przyszedł czas na kolejny krok do przodu.

Naszym nowym projektem jest Genesis Carp Group, który w swoim założeniu ma skupiać marki, które już funkcjonują w środowisku karpiowym, jak i nowe, które dopiero budujemy.

Genesis Carp Group skupiać będzie w sobie takie marki, jak

- Genesis Baits - seria nowych przynęt i zanęt karpiowych

- dystrybucja firm karpiowych, min. Genesis Carp został wyłącznym dystrybutorem firmy Katran. Katran, to angielski producent żyłek, materiałów przyponowych, plecionek, leadcorów, shockleaderów i drobnych akcesoriów, łącznie ponad 150 produktów.

 

- GENESIS BOX - internetowy sklep karpiowy

- portal www.carpteamsport.pl,

- Carpoholix Entertainment - komórka ta odpowiedzialna będzie za produkcje filmów, jak i tworzenie długoterminowych kampanii reklamowych dla firm wędkarskich.

- Karpiowy Puchar Śląska - jedna z największych imprez w południowej Polsce, która będzie odbywać się cyklicznie dwa razy w roku - w maju oraz we wrześniu...

 

 

GENESIS BAITS - producent przynęt i zanęt karpiowych...

Jesteśmy pewni, że nasza bardzo bogata oferta karpiowego żarcia przypadnie każdemu do gustu. Wyselekcjonowaliśmy 12 priorytetowych smaków i na bazie tego stworzyliśmy serię naszych produktów, a w skład których wchodzą:

- kulki proteinowe

- kulki haczykowe

- kulki pop-up

- dipy

- liquidy

- płynne pokarmy

- soki

- stickmixy

- pellety halibutowe

- pellety smakowe

- pasty

- preparowane ziarna (friendly PVA)

Kulki proteinowe stworzone są na bazie wysokiej jakości mączek, a także dodatków takich, jak: robin red, krillmeal, fishmeal, aminol, salminol, mielone muszle, a także ziarna i inne dodatki. Aby zobaczyć, jak bogata jest zawartość naszych kulek proteinowych, wystarczy ją przepołowić i spojrzeć gołym okiem. Dla nas jakość produktów jest najważniejsza, bo z doświadczenia wiemy, że dzięki wysokiej jakości osiągniemy sukces nad wodą, a klient będzie wracał po kolejne produkty, dzięki którym osiągnie swój sukces na wodą. Nie boimy się tego napisać i bierzemy na siebie całą odpowiedzialność: „DAJEMY WAM GWARANCJĘ JAKOŚCI NASZYCH PRODUKTÓW” i jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni z efektów, jakie osiągnięcie dzięki naszym produktom.

Nasza seria przynęt Genesis Baits będzie składać się z 12-tu smaków. Oto one:

1. Banan & Pineaple

2. Garlic Squid Robin Red

3. Genesis Secret

4. Kill Punch

5. Coconuts

6. Red Crab

7. Sea Flower

8. Shellfish & Plum

9. Sweet Scopex Squid

10.Squid Octopus

11.Strawberry Shake

12.Sweet Rainbow

 

Przyłożyliśmy wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości. W dobie dużej konkurencji na rynku jedynie produkty o najwyższej jakości mają szansę na sukces.Wiele lat spędzonych nad wodą pozwoliło nam na przygotowanie oferty, która powinna zadowolić najbardziej wymagających klientów, a przede wszystkim być chętnie pobierana przez karpi i amury. Nasze produkty testowane były na wodach całej Europy, zarówno na zachodzie Europy, jak i południu i wschodzie. Największe łowione karpie miały blisko 30kg, dlatego jesteśmy pewni jakości naszych przynęt.

Oficjalna prezentacja produktów Genesis Carp powinna nastąpić pod koniec bieżącego roku.

CARPOHILIX ENTERTAINMENT

Komórka ta odpowiedzialna będzie za produkcje filmów, jak i tworzenie długoterminowych kampanii reklamowych dla firm wędkarskich. Przygotowujemy ofertę dla firm, które szukają skutecznej reklamy. Jesteśmy w stanie przygotować całą kampanię reklamową dla firm, które dopiero powstają na rynku, jak i te, które chcą odbudować pozycję na rynku lub zbudować odpowiedni wizerunek. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy sami tworząc media, która w chwili obecnej świetnie funkcjonują. Nasze filmy Carpoholixa osiągają bardzo dużą oglądalność i sa rozpoznawane w środowisku karpiowym praktycznie przez każdego karpiarza. W ofercie Carpoholix Entertainment znajdzie się:

- nagrywanie filmów karpiowych,zarówno krótkich reklamówek, jak i pełnometrażowych

- tworzenie grafiki reklamowej, przygotowywanie banerów, opakowań produktów itd.

- przygotowywanie ulotek reklamowych, banerów itd.

- przygotowywanie gadżetów reklamowych, takich jak koszulki, bluzy, kubki i czapeczki.

Jesteśmy w stanie stworzyć nowe marki produktów na zlecenia, zadbać o profesjonalną stronę wizualną produktów, jak również zając się skuteczną promocją marki. Nasze kampanie mogą być jednorazowe, lub zaplanowane nawet na rok lub dwa w celu trwałego wypromowania danej marki i zbudowania sieci odbiorców.

GENESISBOX - karpiowy sklep internetowy

W naszym sklepie będziesz mógł zaopatrzyć się w produkty Genesis Baits, Katran oraz wielu innych firm, które będziemy systematycznie wprowadzać na sklep, aby tym samym uatrakcyjnić nasz asortyment.

Właścicielem marki jest Marcin Janic. Zapraszamy wszystkie sklepy wędkarskie do współpracy. W razie jakichkolwiek pytań w sprawie współpracy , jeśli chodzi o handel hurtowy jak i detaliczny, prosimy dzwonić na nr 0048-514-227-911

Komentarze   

 
+3 #2 Bartosz Głuchy 2014-10-01 17:14
Ciekawie.. :) Na pewno o plecionki wzbogacę moją torbę.
 
 
+3 #1 Piotr K 2014-10-01 08:24
Gratulacje Marcin :) to będzie HIT na rynku Panowie !
 

Nie masz uprawnień, zaloguj się aby komentować.

Musisz być zalogowany by móc pisać

Facebook Slider