Polish Dutch English French German

A+ A A-

"Sieć wzajemnych powiązań i wymiany informacji"

  • Kategoria: Piórem karpiarza
  • Opublikowano: wtorek, 20, marzec 2012 20:37
  • Marcin Janic
  • Odsłony: 3219
alt
W dobie internetu , w dobie sieci, która łączy wszystko i wszystkich, również my musimy się w tym odnaleźć. W momencie, kiedy premierę miał pierwszy numer CARPOHOLIX-a, już myśleliśmy, jak rozwiązać sprawę kolejnej witryny, tym razem o tematyce karpiowego magazynu.
alt
Pod tym adresem znajdziesz wszelkie informacje dotyczące czasopisma "Carpoholix"

Obserwując internet zauważyliśmy, a także prowadząc carpteamsport.pl również odczuwamy coraz większą ilość obowiązków, która wiążę się z prowadzeniem portalu karpiowego, a w tym momencie i konta na facebooku, oraz nowej domeny WWW.CARPOHOLIX.COM. Postanowiliśmy jednak, ze na razie nie będziemy tworzyć nowego portalu, który dotyczyłby CARPOHOLIX-a. Główną przyczyna jest brak czasu, aby w chwili obecnej rozkręcić nowy portal, a z drugiej zaś strony nie widzimy takiej potrzeby, aby użytkownikom fundować kolejna stronę z cyklu.: "wędkarstwo karpiowe no kill". Z tego tez względu na Ślaskim Portalu Karpiowym utworzyliśmy nowa zakładkę pt.: CARPOHOLIX NEWS,  w której każdy, kto będzie zainteresowany informacjami na temat gazet, znajdzie wszelkie informacje na ten temat. Ponadto na naszym koncie www.facebook.com/CARPOHOLIX na bieżąco będą pojawiać się zarówno informacje na temat kolejnych wydań karpiowego magazynu, a także informacje, które publikowane będą na Śląskim Portalu Karpiowym.
alt
Schemat przedstawia sieć wzajemnych powiązań i wymiany informacji.

Oczywiście z czasem chcemy stworzyć stronę internetowa, bardziej informacyjna, na której znajda się wszelkie informacje dotyczące magazynu, a które na chwile obecną znajdować się będą pod domena www.carpoholix.com z przekierowaniem na stronę www.carpteamsport.pl/carpoholix. Dzięki temu stworzyliśmy siec wzajemnych powiązań, dzięki którym użytkownicy będą mogli na bieżąco znaleźć świeże informacje na temat CARPOHOLIX-a, np; wpisując w google hasło: "01/2012 CARPOHOLIX", lub inne.

alt

Na portalu powstała nowa zakładka pt: CARPOHOLIX NEWS

alt

Po wejściu w zakładkę znajdziesz wszelkie informacje dotyczące magazynu CARPOHOLIX. W razie pytań pisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

alt

altpozdrawiamy
Marcin Janic
redakcja CX

Nie masz uprawnień, zaloguj się aby komentować.

Musisz być zalogowany by móc pisać

Facebook Slider