Polish Dutch English French German

A+ A A-

Regulamin działu "Sprzedam" na naszym forum.

  • Kategoria: Piórem karpiarza
  • Opublikowano: czwartek, 11, kwiecień 2013 14:43
  • Marcin Janic
  • Odsłony: 3126
alt
Poniżej przedstawiamy regulamin działu "Sprzedam", który już kilka dni temu ukazał się na naszym forum. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami:

1. Każdy użytkownik forum może zamieścić ogłoszenie w dziale "Sprzedaż".

2. Ogłoszenie musi mieć charakter prywatny, czyli : "kupiłem, uzywałem lub nie, a teraz z jakiś przyczyn chcę to sprzedać".

3. Ogłoszenie nie może mieć znamion handlu stałego, hurtowego, detalicznego, czyli np: "mam w ofercie pellety - każda ilość" "sprzedaję olej rybny na litry" "flavoury w baniakach 5l, smaki do wyboru...." Tego typu ogłoszenia są ogłoszeniami płatnymi i mogą się pojawić na forum po wcześniejszym ustaleniu z administracją. W innym przypadku każdy tego typu post będzie bezwzględnie usunięty.

4. Ogłoszenie powinno zawierać cenę. Może zdarzyć się, że użytkownik nie zamieści ceny np: "zapomni" lub "nie doczyta regulaminu". Wtedy użytkownik zostanie poproszony o zamieszczenie ceny przez administratora bezpośrednio na forum. Jesli w ciągu 12h nie będzie odpowiedzi, temat zostanie skasowany.

UWAGA: Użytkownicy również mogą poprosić o podanie ceny, ale nie powinni wchodzić w rolę administratorów, a tym bardziej obrażać i negować autorów postów. W tym przypadku użytkownicy będą poddani ocenie (patrz; regulamin zachowania użytkowników)

DO UŻYTKOWNIKÓW ZAMIESZCZAJĄCYCH OGŁOSZENIA: Ogłoszenie powinno zawierać cenę.

5. W ogłoszeniu nie musi być podany kontakt bezpośredni, gdyż posiadamy opcję "wiadomości prywatne", wtedy jednak w ogłoszeniu musi być podana informacja : "kontakt na priv". W opcji "kontakt mail" i/lub "kontakt telefoniczny" musi być podany mail i/lub nr telefonu.

6. Ogłoszenie powinno zawierać minimum krótką charakterystykę sprzedawanego towaru.

7. Administracja nie odpowiada za błędy w nazewnictwie, których dopuści się dany użytkownik podczas zamieszczania posta. Użytkownik zobowiązany jest jednak do sprostowania i poinformowania o błędzie w kolejnym poście.

8. Regulamin nie podlega dyskusji. Korzystanie z portalu, a takze z forum jest bezpłatne, nieprzymusowe i dobrowolne. Jeśli z jakiś względów ktoś nie zgadza się z regulaminem, a także z prezentowaną przez nas linią działania, my to szanujemy i nie zmuszamy w żaden sposób do korzystania z naszego serwisu.

Zatwierdzone przez:
Administracja portalu CTS
Administrator forum - Piotr Kużmienko

Nie masz uprawnień, zaloguj się aby komentować.

Musisz być zalogowany by móc pisać

Facebook Slider