Polish Dutch English French German

A+ A A-

Katran- żyłki główne typu: carp, camou, neon, prime, fedder, spinning - sprawdź, co w ofercie...

  • Kategoria: Sprzęt karpiowy
  • Opublikowano: piątek, 03, październik 2014 13:33
  • Marcin Janic
  • Odsłony: 6454

 

W tym cyklu artykułów zaprezentujemy Wam produkty firmy Katran wraz z opisami i właściwościami produktów. Zanim jednak to zrobimy, chcemy i musimy nadmienić, że zanim zdecydowaliśmy się na dystrybucję produktów firmy Katran, zrobiliśmy głęboką analizę całego asortymentu pod względem sprawdzenia jakości i wytrzymałości.

Produkty Katran były przez nas testowane na różnych wodach w Polsce, ale również w Czechach i Chorwacji. Największy karp złowiony przy użyciu żyłki Katran miał 27kg. Produkty Katran są odporne za trudne warunki, takie jak kamienie, zatopione drzewa i ostre muszle. Świetnie radzą sobie w każdych warunkach. Ze względu na duży wybór produktów możemy dobrać odpowiednią plecionkę czy żyłkę pod dany rodzaj wody i dna. Kolorystyka produktów została tak dobrana, aby przypon zlewał się z dnem: mulistym, piaszczystym, kamienistym, czy pokrytym roślinnością.

W ofercie Katran znajdują się żyłki karpiowe, fedderowe, spinningowe oraz typu ‘neon’. Dodatkowo żyłki odporne są na morską wodę dzięki powłoce, która zapobiega wnikaniu mikrocząstek do środka, tym samym wydłuża żywotność żyłki głównej.

Najważniejsze cechy żyłek Katran, to:

- mała rozciągliwość na poziomie 12-13% (u konkurencji do 20%)

- mocna i wytrzymała na węźle

- odporna na ścieranie

- dodatkowa powłoka zapobiega wnikaniu mikrocząstek do wnętrza żyłki, co wydłuża jej żywotność

- brak pamięci

- dostępna na szpulach 100, 300, 750 i 1000m

Poniżej przedstawiamy Wam opis produktów, a także rodzaje i średnice.

Fishing line Synapse carp

Uniwersalna żyłka karpiowa, którą można stosować w wodach w różnych warunkach. Elastyczna, wytrzymała na węzłach i ścieranie. Idealna do połowu na dalekich odległościach, świetnie się sprawdza zarówno podczas łowienia mniejszych karpi, jak i prawdziwych okazów. Żyłka w kolorze oliwkowym, tonąca, dzięki czemu leży na dnie i nie straszy ostrożnych ryb.

 

Fishing line Synapse Carp camo

Żyłka tonąca w kolorze camou. Kolor żyłki zmienia się co 50cm, dzięki czemu jest ona niewidoczna na dnie. Charakteryzuje się małą rozciągliwością (12-13%), dzięki czemu umożliwia oddawanie dalekich rzutów i skuteczne zacięcie ryby. Bardzo odporna na ścieranie. Pozwala to na kontrolę nad rybą podczas holu w każdych warunkach. Żyłka jest w kolorze, który odzwierciedla środowisko wodne i dno zbiornika, dzięki czemu żyłka ta jest niewidoczna dla ryb.

 

Fishing line Synapse neon

Wytrzymała na węzłach, miękka i odporna na ścieranie żyłka karpiowa w kolorze żółtym. Dzięki zastosowanej technologii żyłka jest absolutnie jasna i niewidoczna dla ryb w wodzie. Dla wędkarza żyłka widoczna jest w każdy warunkach, zarówno w dzień, jak i w nocy. Żyłka ma małą rozciągliwość (12-15%) i tonie, przeznaczona do łowienia metoda gruntową i na dalekich odległościach.

 

Fishing line Synapse prime

Bardzo gładka, miękka, wytrzymała na węzłach, szybko tonąca żyłka z kolorze ciemnobrązowym. Wykonana z wysokiej jakości kopolimeru, rozciągliwość na poziomie 12-13%. Specjalna powłoka zapobiega przenikaniu mikrocząstek i wydłuża żywotność żyłki. Odporna na wodę morską. Posiada wszystkie cechy żyłki do połowu przy dnie.

 

Fishing line Synapse Feeder

Żyłka szybko tonąca w ciemnym brązowym kolorze. Wykonana z kopolimeru wysokiej jakości kopolimeru, bardzo trwała na węzłach o małej rozciągliwości. Bardzo gładka powleczona specjalną powłoką, która zapewnia ochronę przed przecieraniem i porysowaniem. Mała rozciągliwość sprawia, że możemy zarejestrować najdelikatniejsze brania. Po przeprowadzonych przez nas testów w warunkach laboratoryjnych możemy stwierdzić, że nasza żyłka rozciąga się w przedziale 12-13% ( konkurencji do 20%).

 

Fishing line Synapse Spinning

Bardzo wytrzymała żyłka główna, mocna na węzłach, z miękkiego i gładkiego włókna mono odpornego na ścieranie. Przeznaczona na wody słodkie, jak i morskie. Specjalna powłoka zapobiega przenikaniu mikrocząstek i wydłuża żywotność link głównej. Nie ma efektu pamięci, mocna na węzłach, rozciągliwość waha się w przedziale 12-13%. Idealna do dalekich rzutów. Posiada wszystkie cech, które powinna spełnić żyłka spinningowa.

 

 

Sprawdź również: Genesis Carp wyłącznym dystrybutorem KATRAN na Polske.

Komentarze   

 
0 #2 Marcin Janic 2014-10-08 08:38
Witam... Wszystko powinno być gotowe w listopadzie, zarówno ceny, możliwość zakupu na naszym sklepie internetowym, a także oferta dla odbiorców, takich jak sklepy i salony wędkarskie...
 
 
0 #1 Andrzej Walczak 2014-10-07 10:40
Witam.
Kiedy podacie ceny i możliwości zakupu.
 

Nie masz uprawnień, zaloguj się aby komentować.

Musisz być zalogowany by móc pisać

Facebook Slider