A+ A A-
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nęcenie PETem.

O:Nęcenie PETem. 2 lata 7 miesiąc temu #13197

• janusz gabruk
  • janusz gabruk Avatar
  • Gold Boarder
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 2
Panowie ,czy umiecie zachować jakiś dystans w wymianie poglądów,jedziemy na jednym wózku,ja osobiście wysłucham każdego co ma do powiedzenia,bo jak wygląda ten wasz Pet do wiem od dawna ,nigdy go nie używałem ,bo nie było takiej potrzeby,ale w tym roku chyba go spróbuję ,bo na naszym łowisku Śródlesie2 jest zakaz używania wszelkich środków pływających i warto to wypróbować....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Nęcenie PETem. 2 lata 7 miesiąc temu #13199

• longcast
  • longcast Avatar
  • Gold Boarder
  • JESTEM TYM KIM JESTEM DZIĘKI INNYM...
  • Oklaski: 4
Kolego Andrzeju , potrafię czytać , napisałe specjalnie , aby poczekać na twoją reakcję , i nie szukam sensacji , jak również nie pokazuje swojego " ego" lecz staram się pomóc na tyle ile potrafię ,oceniać to każdy potrafi i krytykować również ale na tym kończę bo nie chce ci robić żadnych wywodów.
A teraz opowiem ci pewną historyjkę z życia wziętą i nie będę używał w niej żadnych nazwisk bo może ten ktoś sobie tego nie życzy.
Jest rok 2005 dwóch kolegów karpiarzy jedzie na paprocany , na trening przed pucharem Polski , nosząc toboły i układając je na "kupe" podszedł do nich miejscowy wędkarz i poprosił że jak mogą to prosił by aby przenieśli się kawałek dalej bo on od kilku dni neci sobie w tym miejscu i chce usiąść na weekend -ok nie ma sprawy i ci dwaj karpiarze przenieśli się o jakieś 40m dalej , dalej zaczęli nosić toboły, i co w pewnym momencie patrzą a gościu nęci "kawał" od brzegu ku ich zdziwieniu robi to z wędki ( jak on to robi i czym pyta jeden drugiego ) ?????? Przyszedł piątek dwaj koledzy karpiarze siedzieli już dwa dni bez brania uzbrojeni w stacjonarna procę która swoją nośnością podawała kule zanętowe na odległość około 100m !!! co w tamtych czasach było nie lada osiągnięciem i co przychodzi ów wędkarz, rozkłada swoje sprzęty i zaczyna nęcić , używając do tego kija teleskopowego o dużej masie wyrzutowej ( do180 g)marki robinson , i dwaj koledzy znowu są zdziwieni bo on swoją metodą nęcenia podaje kule dalej niż ich proca o jakieś 30m , wkońcu jeden z nich podchodzi do tego wędkarza i pyta go co to jest czym on nęci ,a on na to będzie was to drogo" kosztowało " ok gadaj kolego co to takiego !!!??? no i kolega , miejscowy tyszanin mówi- to ( wiucha )zrobione jest to z "cocacoli light" ale można to zrobić z każdej plastykowej butelki byle była by twarda ,łącząc to czterema sznureczkami i krętlikiem . Dwaj koledzy i miejsco wędkarz, zaprzyjażnili się i nawet "miejscowy" odwiedzał ich na pucharze Polski na stanowisku i nie jednego browarka razem wypili lecz jednak nie widzieli żeby ktoś używał tam " wiuchy" bo tak na prawdę nikt tego jeszcze nie znał były używane ale działka pneumatyczne , proce stacjonarne , rakiety ale nie ( wiuchy). ( PETY ) jak to się teraz nazywa pokazały siędopiero w Domaniowie na eurokarpiu w tm samym roku 2005 i właśnie to ci dwaj koledzy zaczeli go tam używaćku ścisłości jak zobaczył to anglik sidzący obok na stanowisku to powiedział że to opatentuje w swoim kraju bo to świetna " zabawka" na której można zrobić nie złą kasę.To tyle co do historii ( PETA) pozdrawiam

O:Nęcenie PETem. 2 lata 7 miesiąc temu #13200

• Andrzej W.
  • Andrzej W. Avatar
  • Platinum Boarder
  • KARPIOWA GRUPA UDERZENIOWA
  • Oklaski: -12
Janusz ja odpuściłem i uważam temat za zamknięty,szkoda moich nerwów.
Marcin to jest właśnie to o czym rozmawialiśmy na targach podajesz komuś dłoń a on cię gryzie.

O:Nęcenie PETem. 2 lata 7 miesiąc temu #13203

• sokool
  • sokool Avatar
  • Platinum Boarder
  • Oklaski: 20
Panowie powiem wprost . Sami chyba co poniektórzy dążycie do tego aby tutaj zrobić syf . Nie potrafię tego pojąć . Pokazujecie w całej krasie najgorszą cechę Polaków czyli zawiść i zarozumialstwo za wszelką cenę . To jest forum dyskusyjne więc wyrazić swoje zdanie może każdy i powinien liczyć się z krytyką , ale niech ta krytyka ma ręce i nogi . Wielu z Was w tym temacie miało rację ale sposób w jaki skaczecie do siebie jest poniżej krytyki . Po co te wyzwiska i jakieś stadionowe ustawki i groźby ? Co to jest ? Portal Dla Kiboli ? Panowie wymiana zdań a nie wyzwiska nie jest aż taka trudna ale dla niektórych jest to widzę cel sam w sobie . I ja nie mówię tu do jednego czy dwóch użytkowników tylko do ogółu bo chyba już na drodze narastającego fermentu wszystkim się coś wyrwało . Czytają to inni ludzie i wierzcie mi , że odchodzą od tego forum z niesmakiem . Bo faktycznie gnojone jest to co powinno byc spoiwem tego co robimy !!!! Bo jakbym już troszkę w całym tym Karpiowaniu nie siedział tylko po raz pierwszy chciałbym się czegoś dowiedzieć i trafił na takie "smaczki " to pewnie bym doszedł do wniosku , że całe to karpiarstwo to przede wszystkim zarozumiałość i zawiść , że ..... nie no Panowie ale to jest robienie we własne gniazdo . Sami siebie klasyfikujecie ale nie jako alternatywna forma wędkarstwa tylko jako zadufanych w sobie ososbnikach .
Nawet nie zdajecie sobie sprawy ilu ludzi nas czyta i potem dzięki takim akcją ma wyrobione zdanie o karpiarzach . A to co się porobiło z CTS- w ostatnim czasie to koszmar . Macie jakieś prywatne wojny to sobie na gg popiszcie a nie róbcie takiego syfu tutaj .... Bo jak coś zgnije to smród w powietrzu potrafi unosić się bardzo długo ....

Ja osobiście jestem za tym aby wprowadzić banowanie . Łapiesz 3 ostrzeżenia i odjazd , śmieć sobie gdzie indziej .... Nie rób gnoju z tego co dla kogoś jest w życiu ważne , bo w ten sposób pokazujesz , że masz w za nic karpiarstwo i karpiarzy ...

O:Nęcenie PETem. 2 lata 7 miesiąc temu #13206

• Alberto
  • Alberto Avatar
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 1
Po pierwsze opanujcie swojego ziomala Wisła cośtam, który wszystkim myślącym inaczej niż on grozi pobiciem i ubliża.
Bo to się źle dla niego skończy.

O:Nęcenie PETem. 2 lata 7 miesiąc temu #13207

• ...?
  • ...? Avatar
  • Senior Boarder
  • Oklaski: -2
Kolego longcast, gwoli ścisłości chcę powiedzieć, że PET był już wcześniej znany, a także BAMBALUNA. Wszystkie te nowinki były używane przez TEAM RUTECKI.

O:Nęcenie PETem. 2 lata 7 miesiąc temu #13208

• longcast
  • longcast Avatar
  • Gold Boarder
Kolego...? nie chcę tu bronić swoich racji, lecz muszę ci powiedzieć ,że ja podałem fakty , które bez żadnego problemu można udowodnić , następna sprawa to , może i Team Rutecki używał " wjuchy" lecz ja tego nie widziałem ani w roku 2005 na Domaniowie , a chcę tu zaznaczyć że współorganizatorem był właśnie Leszek Rutecki, i kolejna sprawa to rok 2006 Mistrzostwa Polski Michalice tam Rutecki Team wystawił kilka drużyn i też nie widziałem żeby któraś drużyna z tego teamu nęciła tym sposobem ale mogę się mylić bo nie można wzrokiem a nawet lornetką objąć całe te dwa zbiorniki i jeszcze jedno na Michalicach to właśnie chłopaki z Teamu Rutecki przyszli do nas zapytać czy to my tak daleko nęcimy i czym a łowiliśmy przy korycie koło kępy rogatka jakieś 140m od brzegu jeżeli chciał byś jeszcze wiedzieć to używaliśmy do nęcenia kija Fox spoda rzucałem z boku i celnie - tu troszkę przechwałek :) ale chyba zrozumiecie? Pozdrawiam.
P.S. Skoro kolego znasz inną historię pochodzenia " wjuchy" to proszę opisz ją skąd się wzięła i wtedy może zbierzemy wszystkie fakty do "kupy" i dojdziemy skąd to się wzięło .
A może ktoś inny też zna inne pochodzenie tegoż gadżetu ? niech też opisze .

O:Nęcenie PETem. 2 lata 7 miesiąc temu #13210

• longcast
  • longcast Avatar
  • Gold Boarder
Tak na marginesie, to najczęściej zwykli wędkarze w większości tego typu gadżetów wymyślają je sami . I przypomnę tutaj że ów dwaj koledzy podpatrzyli to u miejscowego wędkarza !!!! a nie od jakiegoś teamu czy firmy !!!!! :angry: i było to zrobione w prosty sposób a nie tak jak teraz jest robione przez firmy , które podpatrzyły to u " zwykłych wędkarzy".
Ostatnio zmieniany: 2 lata 7 miesiąc temu przez longcast.

O:Nęcenie PETem. 2 lata 7 miesiąc temu #13249

• Kenobi
  • Kenobi Avatar
  • Gold Boarder
  • Oklaski: 7
Nie macie większych problemów ? :laugh: :laugh: :laugh:

Ładna rybka z Rybnika :)

www.ztkzabrze.pl/news.php?readmore=292

O:Nęcenie PETem. 2 lata 7 miesiąc temu #13250

• mariusz123
  • mariusz123 Avatar
  • Platinum Boarder
  • Oklaski: 7
fajna ryba i podobno z bramy a tam daleko do zrzutu.rybnik w tym roku daje czadu.

O:Nęcenie PETem. 2 lata 7 miesiąc temu #13253

• janusz gabruk
  • janusz gabruk Avatar
  • Gold Boarder
  • Oklaski: 2
zgadza się panowie kabanik super,ekstra rozpoczęcie nowego sezonu ,gratulacje dla łowcy..

O:Nęcenie PETem. 2 lata 7 miesiąc temu #13259

• longcast
  • longcast Avatar
  • Gold Boarder
Piękny karp , gratulacje dla łowcy .

I nie wszyscy robią problemy a ten temat tak poza tym jest o ( pecie lub......) zwał jak zwał ale każdy wie chyba o co chodzi :laugh: oczywiście to nie znaczy że nie mozna pogratulowac , wręcz TRZEBA ;)

O:Nęcenie PETem. 2 lata 7 miesiąc temu #13267

• Marcin Janic
  • Marcin Janic Avatar
  • Administrator
  • CarpTeamSport Catch&Release
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 41
A ja bardzo lubię nęcenie petem, bo to bardzo szybkie i skuteczne nęcenie, co nie co mogę na ten temat powiedzieć, bo na pecie złamałem 2 karpiowe kije!!!! :woohoo:
Jesteśmy ludźmi z pasją, nie ma takiej opcji, żeby zapał nasz miał zgasnąć!!!

O:Nęcenie PETem - Do Marcina Janica. 2 lata 5 miesiąc temu #14354

• pavek
  • pavek Avatar
  • Senior Boarder
  • Oklaski: 0
No to słuchamy Marcin. Jestem ciekaw jakiego kija teraz używasz :)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.272 s.
Musisz być zalogowany by móc pisać

Facebook Slider